Zachodniopoporskie Forum Wodociągowe

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie zwyczajni

Osoby fizyczne należące do Stowarzyszenia "Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe":

 

  1. Bernad Aleksander
  2. Bisek Agnieszka
  3. Bogdał Małgorzata
  4. Burdziński Zbigniew
  5. Chołuj Zbigniew
  6. Chrząstowski Jan
  7. Cielecki Janusz
  8. Dawid Tadeusz
  9. Dawidziak Janusz
  10. Doroszuk Jarosław
  11. Dymecka Wioletta
  12. Dziakowicz Dariusz
  13. Flisiak JAcek
  14. Gałwa Paweł
  15. Gill Waldemar
  16. Guranowski Adrian
  17. Hajdasz Tomasz
  18. Hnatejko Lilla
  19. Jakuszewska Marzena
  20. Jankowski Stanisław
  21. Jelonek Grzegorz
  22. Juszkiewicz Krzysztof
  23. Kobier Daniel
  24. Koczwara Zofia
  25. Kozak Dariusz
  26. Kozubski Jerzy
  27. Krawiec Jerzy
  28. Kuroch Ryszard
  29. Kurzaj Gotfryd
  30. Łowkiewicz Jan
  31. Łoza Jarosław
  32. Magda Przemysław
  33. Majchrzak Krzysztof
  34. Makieła Adam
  35. Matusiak Piotr
  36. Michalik Kamila
  37. Misiun Józef
  38. Okońska Kinga
  39. Olszewski Paweł
  40. Patyk Mariusz
  41. Piróg Krzysztof
  42. Polikowski Dionizy
  43. Polikowski Jakub
  44. Pszczoła-Bryńska Beata
  45. Rode Arnold
  46. Różański Szymon
  47. Rudnicka Anna
  48. Rukat Michał Stefan
  49. Rydzyński Ryszard
  50. Rymarczuk Joanna
  51. Semenyszyn Sławonir
  52. Seredyńska-Kraus Anna
  53. Simiński Damian
  54. Sobieralski Jakub
  55. Sobieralski Ryszard
  56. Sochacki Tadeusz
  57. Spychalski Marek
  58. Suchorski Janusz
  59. Szalwach Waldemar
  60. Szlachtycz Marcin
  61. Szlagier Maciej
  62. Tomczak Piotr
  63. Tomków Łukasz
  64. Tomków Piotr
  65. Ulatowski Tomasz
  66. Wancerz Krzysztof
  67. Wasiewicz Agnieszka
  68. Wdowiak Andrzej
  69. Wit Piotr
  70. Wojszwiłło Eugeniusz
  71. Wojtyniak Roman
  72. Wójcik Ryszard
  73. Wrzesień Krzysztof
  74. Zabłotowicz Daniel
  75. Żywotko Mieczysław

 

Członkowie wspierający

Osoby prawne w Stowarzyszeniu "Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe":

  1. "Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja" Spółka z o.o. w Goleniowie
    – osoba reprezentująca – Janusz Dawidziak
  2. "Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji" Spółka z o.o. w Łobzie
    – osoba reprezentująca – Józef Misiun
  3. "Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych" Spółka z o.o. w Nowogardzie
    – osoba reprezentująca – Ryszard Sobieralski
  4. "Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne" Spółka z o.o. w Pyrzycach
    – osoba reprezentująca – Krzysztof Wancerz
  5. "Wodociągi i Kanalizacja" Spółka z o.o. w Chociwlu
    – osoba reprezentująca – Dariusz Dziakowicz
  6. "Wodociągi Zachodniopomorskie" Spółka z o.o. w Goleniowie
    – osoba reprezentująca – Artur Krasiński
  7. "Zakład Wodociągów i Kanalizacji" Spółka z o.o. w Świnoujściu
    – osoba reprezentująca – Małgorzata Bogdał
  8. "Zakład Wodociągów i Kanalizacji" Spółka z o.o. w Drawsku Pomorskim
    – osoba reprezentująca – Piotr Matusiak
  9. Przedsiebiorstwo Wodociagowo-Kanalizacyjne "Płonia" Spółka z o.o. w Barlinku
    – osoba reprezentująca – Ryszard Kuroch
  10. Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o w Świdwinie
    – osoba reprezentująca – Tomasz Hajdasz
  11. PWiK Myślibórz
    – osoba reprezentująca – Jarosław Łoza
  12. Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Białogardzie
    – osoba reprezentująca – Marianna Przychodni
  13. Unisoft Sp. z o.o. Gdynia
    – osoba reprezentująca – Mariusz Filipowicz - Prezes Zarządu
  14. LIFTON POLSKA Sp. j., ul. Knurowska 16, Zabrze
    – osoba reprezentująca – Marcin Kandziora
  15. PGKiM Sp. z o.o. Drezdenko, ul. Pierwszej Brygady 21a, 66-530 Drezdenko
    – osoba reprezentująca – Leszek Jaśków - Prezes
  16. SANIT-SERWIS Sp. z o.o., 44-122 Gliwice, ul. Rybnicka 175
    – osoba reprezentująca –  Iwona Kołodziej - Prezes Zarządu
  17. SANIT Sp. z o.o., 44-100 Gliwice
    – osoba reprezentująca –  Jacek Czardybon
  18. Firma Handlowo-Usługowa "ARTEM"
    – osoba reprezentująca – Artur Krawczak
  19. DIEHL METERING Sp. z o.o. (dawniej MIROMETR)
    Bażanowice, ul. Cieszyńska 1A, 43-440 Goleszów
  20. EKO-WIERT, Marcin Szlachtycz
    Kaława 11, 66-300 Międzyrzecz
  21. H2O Rozwiązania Proekologiczne Sp. z o.o.
    ul Hajoty 61, 01-821 Warszawa - Maciej Lewandowski
  22. Sweillem Ceramic Polska Sp. z o.o.
    ul. Uczniowska 5a, Szczecin - Marcin Bilowski
  23. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie
    Rosówek 16, 72-001 Kołbaskowo - Izabela Wesołowska-Kośmider
  24. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o.
    Szczecinek
  25. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Kołobrzegu
    ul. Artyleryjska 3, 78-100 Kołobrzeg - Paweł Hryciów
  26. Kancelaria Prawna - Jerzykowski i Wspólnicy Sp. komandytowa
    Szczecin
  27. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. Choszczno
    al. Dąbrowszczaków 42, 73-200 Choszczno
  28. Zakład Wodociągowo-Kanalizacyjny Spółka z o.o.Unieście
    Unieście ul. Świerczewskiego 44,  76-032 Mielno
  29. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
    Dębno Sp. z o. o.
  30. Złote Runo Sp. z o.o. Warszawa
  31. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wałcz Sp. z o. o.
  32. POLDEX Dionizy Polikowski
    72-006 Mierzyn
  33. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Złocieniec Sp. z o. o.
  34. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. Kamień Pomorski
  35. Zespół Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Krzęcin
  36. Spółka Wodna „Międzyodrze”
  37. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Trzebiatów
  38. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. M. Golisza 10, 71-682 Szczecin
    – osoba reprezentująca Waldemar Gill
  39. Szóstak Municzewski Malko Adwokaci i Radcowie Prawni S.C.