Zachodniopoporskie Forum Wodociągowe

Zaproszenie do udziału w konferencji

Zarząd Stowarzyszenia Zachodniopomorskiego Forum Wodociągowego zaprasza do wzięcia udziału w świątecznej konferencji wodociągowej, organizowanej w dniach 08-09 grudnia 2016 r.

Konferencja odbędzie się w Hotelu VIENNA HOUSE AMBER BALTIC MIĘDZYZDROJE ul. Promenada Gwiazd 1  72-500 Międzyzdroje.

Pobierz:

 

 

Zaproszenie do udziału w konferencji

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji wodociągowej Stowarzyszenia "Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe", organizowanej w dniach 28 - 30 września 2016r. Spotkanie odbędzie się w Dźwirzynie w Hotelu SENATOR.

Gościem specjalnym konferencji będzie Roman Jarząbek, dyrektor delegatury UOKiK w Gdańsku.

Zgłoszenia - do 7 września 2016r.

Do pobrania: program konferencji i karta zgłoszenia.

Obwieszczenia Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej

Obwieszczenia Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie o przystąpieniu do sporządzania projektu warunków korzystania z wód:

- zlewni rzeki Regi

- zlewni Międzyodrze - Zalew Szczeciński - Wyspy Wolin i Uznam

Zakładu Produkcji Wody „Miedwie” inwestycją Roku 2015 WOD-KAN

Miło nam poinformować, że Spółka ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie zwyciężyła w prestiżowym konkursie „Inwestycja Roku 2015 WOD-KAN”. Nagroda przypadła za budowę farmy fotowoltaicznej zlokalizowanej na terenie Zakładu Produkcji Wody „Miedwie”

Konkurs odbył się w tym roku po raz pierwszy. Z inicjatywą jego organizacji wyszła redakcja miesięcznika „Wodociągi-Kanalizacja” współpracująca z Izbą Gospodarczą „Wodociągi Polskie. Aby zasłużyć na miano inwestycji roku, należało nadesłać zgłoszenie inwestycji realizowanej przez przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne, która zakończyła się najpóźniej w 2015 r. W konkursie nominowanych zostało 18 projektów. Wybór najlepszego odbył się w drodze głosowania, w którym uczestniczyć mogli członkowie Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” i członkowie regionalnych. stowarzyszeń branży wodociągowej. Po podsumowaniu głosowania okazało się, że najwięcej głosów zebrała inwestycja zrealizowana przez szczeciński ZWiK.

Wyniki konkursu ogłoszone zostały podczas Galii Kongresu ENVICON Water towarzyszącego największej imprezie branżowej, jaką są Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji odbywające się w Bydgoszczy. Wyróżnienie odebrał Waldemar Gill, Prezes Zarządu , Dyrektor Generalny ZWiK Sp. z o.o. w Szczecinie.

Budowa urządzeń fotowoltaicznych na terenie ZPW „Miedwie” zakończyła się w ub. roku. W ramach inwestycji powstały dwie farmy o łączne mocy 1,95 MW. Koszt ich budowy zamknął się kwotą ok. 9,7 mln zł. Spółka ze środków własnych przeznaczyła na ich realizację ok. 4,7 mln zł. Pozostała kwota pochodziła z dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.

Więcej na ten temat pod adresem: http://portalkomunalny.pl/envicon-water-2016-gala-331787/

Zaproszenie na międzynarodową konferencję wodociągową ZFW

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji wodociągowej Stowarzyszenia "Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe", organizowanej w dniach 22-24 czerwca 2016 r. Tym razem spotkanie odbędzie się w Świnoujściu w Hotelu Interferie Medical SPA i Stralsundzie, gdzie gościć będziemy w REWA – Regionale Wasser- und Abwassergesellschaft Stralsun. Delegacja ze strony niemieckiej (2 osoby) z REWA oraz gość z wyspy Uznam zapowiedzieli swój udział pierwszego dnia konferencji.

Ze względu na ograniczenia wynikające z transportu oraz rezerwacji biletów do Oceanarium prosimy o zgłoszenia do dnia 18.05.2016 r.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce do Stralsundu osobom pozostającym w Hotelu zostanie zabezpieczony posiłek i możliwość korzystanie ze SPA.

Patronatu honorowego konferencji udzieliła Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie".

Do pobrania:

Program konferencji

Zgłoszenie - członek zwyczajny

Zgłoszenie - członek wspierający

Zgłoszenie - gość