Osoby prawne w Stowarzyszeniu „Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe”:

  1. „Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. w Goleniowie
    – osoba reprezentująca – Janusz Dawidziak
  2. „Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji” Spółka z o.o. w Łobzie
    – osoba reprezentująca – Józef Misiun
  3. „Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych” Spółka z o.o. w Nowogardzie
    – osoba reprezentująca – Ryszard Sobieralski
  4. „Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne” Spółka z o.o. w Pyrzycach
    – osoba reprezentująca – Krzysztof Wancerz
  5. „Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. w Chociwlu
    – osoba reprezentująca – Dariusz Dziakowicz
  6. „Wodociągi Zachodniopomorskie” Spółka z o.o. w Goleniowie
    – osoba reprezentująca – Artur Krasiński
  7. „Zakład Wodociągów i Kanalizacji” Spółka z o.o. w Świnoujściu
    – osoba reprezentująca – Małgorzata Bogdał
  8. „Zakład Wodociągów i Kanalizacji” Spółka z o.o. w Drawsku Pomorskim
    – osoba reprezentująca – Piotr Matusiak
  9. Przedsiebiorstwo Wodociagowo-Kanalizacyjne „Płonia” Spółka z o.o. w Barlinku
    – osoba reprezentująca – Ryszard Kuroch
  10. Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o w Świdwinie
    – osoba reprezentująca – Tomasz Hajdasz
  11. PWiK Myślibórz
    – osoba reprezentująca – Jarosław Łoza
  12. Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Białogardzie
    – osoba reprezentująca – Marianna Przychodni
  13. Unisoft Sp. z o.o. Gdynia
    – osoba reprezentująca – Mariusz Filipowicz – Prezes Zarządu
  14. PGKiM Sp. z o.o. Drezdenko, ul. Pierwszej Brygady 21a, 66-530 Drezdenko
    – osoba reprezentująca – Leszek Jaśków – Prezes
  15. SANIT-SERWIS Sp. z o.o., 44-122 Gliwice, ul. Rybnicka 175
    – osoba reprezentująca – Iwona Kołodziej – Prezes Zarządu
  16. SANIT Sp. z o.o., 44-100 Gliwice
    – osoba reprezentująca – Jacek Czardybon
  17. Firma Handlowo-Usługowa „ARTEM”
    – osoba reprezentująca – Artur Krawczak
  18. DIEHL METERING Sp. z o.o. (dawniej MIROMETR)
    Bażanowice, ul. Cieszyńska 1A, 43-440 Goleszów
  19. EKO-WIERT, Marcin Szlachtycz
    Kaława 11, 66-300 Międzyrzecz
  20. H2O Rozwiązania Proekologiczne Sp. z o.o.
    ul Hajoty 61, 01-821 Warszawa – Maciej Lewandowski
  21. Sweillem Ceramic Polska Sp. z o.o.
    ul. Uczniowska 5a, Szczecin – Marcin Bilowski
  22. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie
    Rosówek 16, 72-001 Kołbaskowo – Izabela Wesołowska-Kośmider
  23. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o.
    Szczecinek
  24. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Kołobrzegu
    ul. Artyleryjska 3, 78-100 Kołobrzeg – Paweł Hryciów
  25. Kancelaria Prawna – Jerzykowski i Wspólnicy Sp. komandytowa
    Szczecin
  26. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. Choszczno
    al. Dąbrowszczaków 42, 73-200 Choszczno
  27. Zakład Wodociągowo-Kanalizacyjny Spółka z o.o.Unieście
    Unieście ul. Świerczewskiego 44, 76-032 Mielno
  28. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
    Dębno Sp. z o. o.
  29. Złote Runo Sp. z o.o. Warszawa
  30. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wałcz Sp. z o. o.
  31. POLDEK Dionizy Polikowski
    72-006 Mierzyn
  32. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Złocieniec Sp. z o. o.
  33. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. Kamień Pomorski
  34. Zespół Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Krzęcin
  35. Spółka Wodna „Międzyodrze”
  36. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Trzebiatów
  37. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. M. Golisza 10, 71-682 Szczecin
    – osoba reprezentująca: Waldemar Gill
  38. Szóstak Municzewski Malko Adwokaci i Radcowie Prawni S.C
  39. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.
    ul. Grzybowa 50 , 72-010 Police
  40. Aqua System Controls Sp. z o.o.
    ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń
  41. Gerodur MPM Kunststoffverarbeitung GmbH&Co.KG
    Neustadt in Sachsen Niemcy
    – osoba reprezentująca: Grzegorz Dąbek