Osoby prawne w Stowarzyszeniu „Zachodniopomorskie Forum Wodociągowe”:

  1. „Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. w Goleniowie
    – osoba reprezentująca – Janusz Dawidziak
  2. „Przedsiębiorstwo Usług Wodnych i Sanitarnych” Spółka z o.o. w Nowogardzie
    – osoba reprezentująca – Ryszard Sobieralski
  3. „Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne” Spółka z o.o. w Pyrzycach
    – osoba reprezentująca – Krzysztof Wancerz
  4. „Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. w Chociwlu
    – osoba reprezentująca – Dariusz Dziakowicz
  5. „Wodociągi Zachodniopomorskie” Spółka z o.o. w Goleniowie
    – osoba reprezentująca – Artur Krasiński
  6. „Zakład Wodociągów i Kanalizacji” Spółka z o.o. w Świnoujściu
    – osoba reprezentująca – Małgorzata Bogdał
  7. „Zakład Wodociągów i Kanalizacji” Spółka z o.o. w Drawsku Pomorskim
    – osoba reprezentująca – Piotr Matusiak
  8. Przedsiebiorstwo Wodociagowo-Kanalizacyjne „Płonia” Spółka z o.o. w Barlinku
    – osoba reprezentująca – Ryszard Kuroch
  9. Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o w Świdwinie
    – osoba reprezentująca – Tomasz Hajdasz
  10. PWiK Myślibórz
    – osoba reprezentująca – Jarosław Łoza
  11. Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Białogardzie
    – osoba reprezentująca – Marianna Przychodni
  12. Unisoft Sp. z o.o. Gdynia
    – osoba reprezentująca – Mariusz Filipowicz – Prezes Zarządu
  13. PGKiM Sp. z o.o. Drezdenko, ul. Pierwszej Brygady 21a, 66-530 Drezdenko
    – osoba reprezentująca – Leszek Jaśków – Prezes
  14. SANIT-SERWIS Sp. z o.o., 44-122 Gliwice, ul. Rybnicka 175
    – osoba reprezentująca – Iwona Kołodziej – Prezes Zarządu
  15. SANIT Sp. z o.o., 44-100 Gliwice
    – osoba reprezentująca – Jacek Czardybon
  16. Firma Handlowo-Usługowa „ARTEM”
    – osoba reprezentująca – Artur Krawczak
  17. DIEHL METERING Sp. z o.o. (dawniej MIROMETR)
    Bażanowice, ul. Cieszyńska 1A, 43-440 Goleszów
  18. EKO-WIERT, Marcin Szlachtycz
    Kaława 11, 66-300 Międzyrzecz
  19. H2O Rozwiązania Proekologiczne Sp. z o.o.
    ul Hajoty 61, 01-821 Warszawa – Maciej Lewandowski
  20. Sweillem Ceramic Polska Sp. z o.o.
    ul. Uczniowska 5a, Szczecin – Marcin Bilowski
  21. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kołbaskowie
    Rosówek 16, 72-001 Kołbaskowo – Izabela Wesołowska-Kośmider
  22. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp z o.o.
    Szczecinek
  23. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Kołobrzegu
    ul. Artyleryjska 3, 78-100 Kołobrzeg – Paweł Hryciów
  24. Kancelaria Prawna – Jerzykowski i Wspólnicy Sp. komandytowa
    Szczecin
  25. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. Choszczno
    al. Dąbrowszczaków 42, 73-200 Choszczno
  26. Zakład Wodociągowo-Kanalizacyjny Spółka z o.o.Unieście
    Unieście ul. Świerczewskiego 44, 76-032 Mielno
  27. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
    Dębno Sp. z o. o.
  28. Złote Runo Sp. z o.o. Warszawa
  29. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wałcz Sp. z o. o.
  30. POLDEK Dionizy Polikowski
    72-006 Mierzyn
  31. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Złocieniec Sp. z o. o.
  32. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. Kamień Pomorski
  33. Zespół Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Krzęcin
  34. Spółka Wodna „Międzyodrze”
  35. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Trzebiatów
  36. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., ul. M. Golisza 10, 71-682 Szczecin
    – osoba reprezentująca: Waldemar Gill
  37. Szóstak Municzewski Malko Adwokaci i Radcowie Prawni S.C
  38. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Police Sp. z o.o.
    ul. Grzybowa 50 , 72-010 Police
  39. Aqua System Controls Sp. z o.o.
    ul. Włocławska 167, 87-100 Toruń
  40. Gerodur MPM Kunststoffverarbeitung GmbH&Co.KG
    Neustadt in Sachsen Niemcy
    – osoba reprezentująca: Grzegorz Dąbek